Jan Kuchař

  • STAN
  • Karlovarský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,33. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

30.11.2022 11:14:47 - Tedy99

Co říkáte na tento návrh?

Pořádně slyšíme o úsporách, ale nikdo z politiků nejde příkladem. Jestli není možné, abyste si zmrazili platy – prý kvůli tomu, že by se to týkalo třeba i soudců, proč ještě nikdo nepřišel s tím, aby se platy politiků staly samostatnou skupinou? Pak by bylo přeci vše vyřešeno. Není vše ostatní z vaší strany jen populismus – např. řeči o tom, jak byste si rádi plat snížili a nejde to. Předložte takový návrh a minimálně se uvidí, jak to kdo se solidaritou a úsporami myslí vážně.

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Tíťa, evenak, soudna1, marisac, Trafika, tomsik1, Eťa, kobr, jahan, Hříbeček, janobyk, Julie., Majoránka, Dahlie, Annamarie, Ivana Jana, Pamětník2, cobrousek, Incu-Cuna, hlja, optimista70, Borisvij, Severočeši.cz, Dudánek, maxipes, Nikita1970, jednicka12, MilenaD, silverA, michal garty, Bezruč, 9leden, brblal, rimiks, Magnetron, Sokolik, Franta Novak, miki423, Baky

Odpověď

Tento dotaz čeká na zodpovězení.