ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,98. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

12.09.2018 22:24:46

Zastupitel Jan Mikulecký pořádá seminář o revitalizaci pro SVJ v Letňanech

Zastupitel Jan Mikulecký pořádá seminář o revitalizaci pro SVJ v Letňanech

Ve středu 22/2 proběhl seminář o revitalizacích panelových domů. Zkušení členové výborů SVJ seznámili své kolegy s již proběhlými rekonstrukcemi domů. Radní za regeneraci sídliště Jan Mikulecký potvrdil, že radnice podporuje obnovu domů v Letňanech.

V posledním roce se řada bytových domů na sídlišti dočkala nových výtahů a zateplení. "Rekonstrukce domů by nebyla možná bez nasazení lidí, kterým není jedno, v jakém prostředí bydlí a snaží se to změnit. Tito lidé, zpravidla členové výborů SVJ, připravili seminář pro všechny, kteří se na revitalizaci chystají a sbírají úvodní informace," říká Jan Mikulecký, zastupitel Letňany. Rady těch zkušenějších se týkaly zejména financování, dotačních programů a výběrových řízení, nicméně diskutovali se další otázky včetně přípravy shromáždění SVJ, stavebního dozoru apod.

Semináře pro SVJ budou pokračovat v březnu a dubnu tohoto roku. Další otázky týkající se revitalizace domů je možné směrovat také na adresu mikulecky@letnany.cz.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama