Jiří Navrátil

Politika už musí být konečně službou lidem.
  • KDU-ČSL
  • Moravskoslezský kraj
  • náměstek hejtmana
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,63. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17.08.2013 9:31:11

PODIVÍNSKÝ POVEDE LIDOVCE DO VOLEB NA SEVERNÍ MORAVĚ

PODIVÍNSKÝ POVEDE LIDOVCE DO VOLEB NA SEVERNÍ MORAVĚ

Tomáš Podivínský nejlepší volba pro Moravskoslezský kraj.

  Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Krajský výbor KDU-ČSL Moravskoslezského kraje schválil v pátek 16. 8. 2013 lídra pro předčasné volby do Poslanecké sněmovny PČR 2013.

V čele kandidátní listiny lidovců v Moravskoslezském kraji bude stát Mgr. Tomáš Podivínský, současný ministr životního prostředí České republiky.

Tomáš Podivínký (43 let) je absolventem Univerzity Karlovy v Praze. V letech 1997 – 2003 byl pověřen na velvyslanectví ČR ve Vídni česko-rakouskou komunikací problematiky jaderné elektrárny Temelín. Od roku 2005 do roku 2009 byl generálním konzulem ČR v německých Drážďanech. Později na Státním fondu životního prostředí měl na starosti jako náměstek program Zelená úsporám.

„Jsem přesvědčen, že Tomáš Podivínský je nejlepší volbou pro náš kraj, který je postižený dlouhodobě nejhorším ovzduším v rámci celé ČR.  Od října 2012 do července 2013 pracoval jako náměstek ministra životního prostředí ČR a podílel se na obnovení programu Zelená úsporám“ řekl předseda krajských lidovců Jiří Carbol.

Jiří Navrátil, krajský tajemník KDU-ČSL MSK

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama