KOMUNISTICKÁ STRANA ČESKÁ 21

SVOBODA, DEMOKRACIE, PRÁCE, SPOKOJENÝ ŽIVOT
  • KSČ 21
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,52. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23.10.2015 16:28:50

Cesta Číny – cesta správným směrem

Cesta Číny – cesta správným směrem

Prezident Čínské lidové republiky Si Ťin-pching vykonal úspěšnou návštěvu Velké Británie. Přijala ho královna Alžběta II s nejvyššími poctami.

Česká media se sice o této události zmínila, ale ne odpovídajícím způsobem významu této události.

Návštěva prezidenta Si Ťin-pchinga přinesla Velké Británii kontrakty za 40 miliard liber (1500 miliard korun).

Čínská lidová republika je hospodářská velmoc. Je to země, která jde vysokým tempem kupředu, rapidně zvyšuje životní úroveň svých obyvatel a skutečně aktivně bojuje proti chudobě na celém světě.

Zveřejňovat úspěchy Čínské lidové republiky naši vládci nedovolí. Pravda o Čínské lidové republice se ideologicky nehodí. Proč se to nehodí? Protože těchto úspěchů dosahuje pod vedením Komunistické strany Číny. Strany, která je nejen největší (má 86 miliónů členů), ale i nejúspěšnější na světě.

Si Ťin-pching je nejen prezident, ale i generální tajemník Ústředního výboru Komunistické strany Číny.  Ano, v čele Čínské lidové republiky je komunista. O tom se media zmiňují jen negativně. Informovat o úspěších ČLR, to se propagandě, která ovládá všechna media, nehodí. Pravda o Číně je pro naše vládce nestravitelná. Proto se nemluví nepíše o tom, že lid Číny vede plnohodnotný a spokojený život.

Ano, cesta, kterou se vydali čínští soudruzi, je správná. Budují postupně socialismus s čínskými rysy. My jim úspěchy v budování společnosti můžeme jen závidět.

Příští rok přijede čínský prezident Si Ťin-pching do České republiky na pozvání prezidenta Miloše Zemana. Bude to nejvýznamnější událost posledních let. Bude pro nás velkou ctí v České republice prezidenta Čínské lidové republiky přivítat.

Zdeněk Klímek, generální tajemník ÚV KSČ 21
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout