Karel Kasal

  • OKS
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,41. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

14.10.2014 19:42:00

Kasal (SD-SN) podporuje v senátních volbách Vojtovou (TOP 09)

Kasal (SD-SN) podporuje v senátních volbách Vojtovou (TOP 09)

Prohlášení Karla Kasala po skončení prvního kola voleb do Senátu Parlamentu ČR ve volebním obvodě 30 – Kladensko.

 Rád bych poděkoval všem voličům, kteří mně v senátních volbách ve volebním obvodě 30 na Kladensku odevzdali svoje hlasy. Bylo pro mne úžasnou zkušeností poznat tolik výborných a zajímavých lidí a mít možnosti si se všemi, ať mladými nebo staršími, aspoň chvíli popovídat. Vaše názory a příběhy mě přesvědčily, že moje snaha zastupovat Vaše zájmy nekončí neúspěchem v letošních senátních volbách a že se budu dál snažit pomáhat řešit Vaše problémy.

Jak víte, můj program stál pevně na představě posílení Kladna a celého Kladenska jako prosperujícího regionu ve středočeském kraji. Po seznámení s programy svých protikandidátů jsem se přesvědčil, že podobné cíle obsahuje i program Michaely Vojtové, která na rozdíl ode mne postoupila do druhého kola senátních voleb. To mne vede k následujícímu vzkazu a prosbě mým voličům:

Jděte, prosím, ve druhém kole voleb do Senátu Parlamentu ČR volit a odevzdejte svůj hlas paní Michaele Vojtové. Věřte, že tím podpoříte i realizací našich společných cílů.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama