Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

KDU-ČSL se pomalu seznamuje s internetovými Parlamentními listy.
  • KDU-ČSL
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,64. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

14. 1. 2020 17:48:00

Na Tříkrálové snídani v Senátu se vybralo 39 800 korun

Na Tříkrálové snídani v Senátu se vybralo 39 800 korun

Arcidiecézní charita Praha rozpečetila pokladničky a zveřejnila výsledky Tříkrálové sbírky, kterou v Senátu minulý týden inicioval senátorský klub KDU-ČSL a nezávislí.

 Podařilo se vybrat 39 800 Kč pro potřebné. „Sbírka se povedla. Těší mě, že se nám v Senátu podařilo šířit dál radost a posunout tento důležitý celorepublikový projekt,“ pochvaluje si vykoledovanou sumu předseda senátorského klubu KDU-ČSL a nezávislí Petr Šilar.

Vybíralo se již podeváté a senátorky a senátoři z klubu doprovázeli Tři krále po svých kancelářích a také po kancelářích ostatních v Senátu. „Výsledek sbírky v Senátu překonal všechna očekávání,“ okomentoval sumu s díkem senátorkám a senátorům ředitel Arcidiecézní charity Praha Jaroslav Němec. Peníze pomohou potřebným v místech, kde Arcidiecézní charita Praha působí.

Za rok pokračujeme!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout