MUDr. Přemysl Sobotka

senátor v letech 1996-2016
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,3. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

14.11.2015 19:44:58

Bohužel došlo na má slova, s obeťmi války přicházejí i radikální islamisté

Bohužel došlo na má slova, s obeťmi války přicházejí i radikální islamisté

Prohlášení Přemysla Sobotky

Byl jsem nyní 5 dní mimo ČR a při dnešním návratu  jsem byl šokován teroristickým útokem v Paříži. Je mi líto  všech obetí, ale v této chvíli nechme spekulace o příčinách stranou, tomu se dostatečné venují média.

Co bude  dál?

Vlády všech demokratických  států musí konečně přestat diskutovat o lidských právech imigrantů. Ukazuje se, že opravdu musíme zabránit imigrantům, aby anonymně vstupovali do Schengenského prostoru. Bohužel došlo na má slova, že s obeťmi války přicházejí  i radikální islamisté. Výsledkem je, že otevřená náruč Merklové a Hollanda přinesla obeti v Paříži.

Je jasné, že  v zájmu občanů  a hodnot Evropy musíme zavřít hranice Schengenu pro všechny, bude nás to stát  hodně penez, ale naše hodnoty za to stojí.

Politici EU musí  naslouchat našim názorům a hlavně  našim občanům, jinak naše kultura končí.

Přemysl Sobotka
1.místopředseda Senátu
Parlament ČR

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama