MUDr. Přemysl Sobotka

senátor v letech 1996-2016
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,3. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

31.08.2016 14:57:03

Pořád ještě někdo věří, že Babiš přišel dát tuhle zemi do pořádku?

Pořád ještě někdo věří, že Babiš přišel dát tuhle zemi do pořádku?

Předvolební populismus a snaha zalíbit se nejrůznějším skupinám voličů nabírá na síle, zvláště v podání ministra financí pana Babiše.

Na co před půl rokem peníze nebyly, najednou se bez problémů našly. Navíc se opět, v době konjunktury, zvyšuje státní dluh.

A blížící se spuštění kontroverzní EET v sobě také skrývá možnosti podbízení. A tak se množí výjimky různých živností, které nebudou do prvních vln EET zařazeny. A ti, kteří budou, dostanou slevu. Třeba DPH na pivo má být 15%. Jenže živnostníci se již také bouří, výjimky jim přijdou populistické. Tak raději EET zrušme.

A navíc, v některých výjimkách je zakopán pes vlastního prospěchu. Od EET má být osvobozen i stánkový prodej. A kdo vlastní síť stánkových prodejen párků v rohlíku? Inu přece Kostelecké uzeniny, firma pana Babiše.

Pořád ještě někdo věří, že Babiš přišel dát tuhle zemi do pořádku? Ne, nepřišel, jen si vzal nespokojenost lidí jako rukojmí svého vlastního prospěchu.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama