MUDr. Vojtěch Adam

  • BPP
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,41. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.10.2012 13:48:51

Absurdistán

Absurdistán

Tak máme po volbách do krajských samospráv. Zase všechno špatně?

Sledovat hysterický pokřik některých médií je pozoruhodné. Naprosto poslední, o co tu jde, je respekt z dodržování pravidel demokracie. V roce 1989 se volalo po svobodných demokratických volbách jako po základním pilíři demokracie. Naši občané, kteří využili svého volebního práva, minulý týden nějakým způsobem rozdali v krajích karty. A najednou je řev a strašení "rudým" nebezpečím. Ano, z voleb vyšla Komunistická strana Čech a Moravy jako druhá nejsilnější. A směšné jsou všelijaké politologické analýzy typu kdo volil a kdo zůstal doma, komu prospěla či neprospěla volební účast taková, jaká byla. A ejhle, ona se nijak nelišila od předcházejících krajských voleb. A komentáře poražených na téma, že se jedná o porážku všech demokratických stran jsou více než komické. V žádném případě se o porážku demokratických stran nejedná. Jedná se o to, že prohrála zcela absurdní korupční protilidová politika  ODS a TOP 09. Občané a voliči totiž v tom marasmu žijí a hledají východiska.

Volby jsou od toho, aby lidé volili a tak se také stalo, Tak to, prosím, respektujte. Jedině tak prokážete, že jste skuteční demokraté a demokratická objektivní média. Pokud ne, máte nakročeno k další totalitě, jejíž barvu se ani neodvažuji odhadnout.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama