Margita Balaštíková

  • ANO 2011
  • Zlínský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,2. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.11.2022 12:10:06

VTÚ

VTÚ

Ministryně Černochová se sice tváří jako pilná včelička, obstarávající pomoc Ukrajině a zásadně bojující proti všem zlořádům světa, ve skutečnosti je to ale jinak.

 Ministryně Černochová se sice tváří jako pilná včelička, obstarávající pomoc Ukrajině a zásadně bojující proti všem zlořádům světa, ve skutečnosti je to ale jinak - dělá čistky v podnicích, které spadají pod její ministerstvo, vykládá nám, že vyhazuje lidi, kteří špatně komunikují s podřízenými, ale s tím podřízení nesouhlasí a nakonec se ukazuje, že ředitel VTU komunikoval špatně jen s jednou svou podřízenou, kterou na nátlak ministryně odmítnul vyhodit. Vyhodila šéfa VOP a vrátila tam bývalého příslušníka ODS atd. No - faktem je, že to důležité v armádě dělá náčelník generálního štábu Řehka, který tento týden zdvihnul varovně prst a vynucuje si dalších 40 miliard na zbraně. Ministryně Černochová potom přikryje tyto nákupy, které se mají realizovat rychle a tedy bez standardních výběrových řízení, protože si ponechá vliv na Vojenskou policii, která jediná by mohla čachry kolem těchto zakázek vyšetřovat - sice na to nemá ani aparát, ani zkušenosti, ale předat kompetence kompetentním orgánům české justice ministryně nehodlá. Pravá demokracie této vlády, která se dostala k moci slepením účelové koalice stran, z nichž ani jedna volby nevyhrála, má zřejmě jednu speciální frakci - demokracii armádní, v čele s ministryní Černochovou.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama