Martin Zrzavecký

  • ČSSD
  • Plzeň
  • městský radní
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,66. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.02.2015 10:02:00

Jsme otřeseni a šokováni. Nabízíme pomoc Uherskému Brodu

Jsme otřeseni a šokováni. Nabízíme pomoc Uherskému Brodu

Kondolence primátora Plzně Martina Zrzaveckého městu Uherský Brod, adresovaná tamnímu starostovi Patriku Kunčarovi v souvislosti se střelbou v restauraci Družba, při níž bylo zastřeleno sedm lidí.

Vážený pane starosto,

dovolte, abych Vám jménem města Plzně a všech jeho občanů vyjádřil svou hlubokou účast a upřímnou soustrast pozůstalým obětí hrůzného a nepochopitelného činu.

Jsem otřeseni a šokováni.

Vím, že slova mohou jen stěží popsat všechnu tu bolest, kterou cítí příbuzní a blízcí tak brutálně zavražděných a nevinných lidí. Jen stěží mohu popsat smutek, který v těchto dnech prožívají obyvatelé vašeho města. Města, jehož život tento nesmyslný čin jistě hluboce a tíživě poznamenal.

Vážený pane starosto, v těchto těžkých chvílích stojíme při vás a nabízíme i svou pomoc, pokud byste uznal za potřebné.

S úctou Martin Zrzavecký

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama