Mgr. Helena Langšádlová

  • TOP 09
  • Středočeský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,83. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.06.2021 17:14:00

Agresoři přicházejí s novými technikami útoku

Agresoři přicházejí s novými technikami útoku

Komentář na facebookovém profilu k cvičení proti hybridním útokům

 Česká republika musí být připravena na hybridní hrozby. Nejen státní instituce, ale i soukromý sektor. ČR jako celek musí být odolná proti rizikům, která přináší 21. století.

Jsem tedy ráda a vítám, že na popud Ministerstva obrany proběhlo školení řízené experty z NÚKIB, při kterém byly simulované hybridní útoky. Cvičení se účastnili i zástupci pěti největších českých zbrojovek. Takováto cvičení určitě dávají smysl a měla by pokračovat, protože agresoři přicházejí s novými technikami útoku. Země jako celek musí být odolná a bezpečná.

Hrdostí mě naplňuje také fakt, že jsme takové cvičení uspořádali jako první v NATO. Rozhodně bychom neměli být ale jedinými. Sama jsem si podobným cvičení prošla na Stálé komisi pro hybridní hrozby a rozhodně se jedná o přínosné cvičení, které je třeba podporovat a inspirovat k tomu naše spojence. Odolná společnost je prosperující společnost.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama