Mgr. Ing. Taťána Malá

  • ANO 2011
  • Jihomoravský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,28. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11. 6. 2019 9:48:00

Rezignuji na pozici náměstkyně hejtmana pro oblast investic

Rezignuji na pozici náměstkyně hejtmana pro oblast investic

Komentář na facebookovém profilu k vlastní rezignaci

Dnes jsem na tiskové konferenci oznámila, že rezignuji na pozici náměstkyně hejtmana pro oblast investic a budu pokračovat v intenzivní práci pro kraj jako radní pro majetek a komunikaci s vládou a centrálními orgány.

V poslední době se ukázalo, že náš kraj potřebuje velmi významně zintenzivnit komunikaci s vládou a jednotlivými ministry.
Za poslední rok se moje práce pro kraj v této souvislosti významně změnila a rozšířila. Kromě řízení svých gescí, za které jsem odpovědná vedu v Praze řadu klíčových jednání v zájmu Jihomoravského kraje. Příkladem může být jednání o moto GP nebo stavbě hokejové haly.

V rámci jednání s hejtmanem a mými kolegy jsme se shodli na tom, že toto propojení směrem k centrálním orgánům je natolik důležité, že jsem se rozhodla tento krok učinit.

Budu ráda, když pozici náměstka pro oblast investic převezme můj kolega Petr Hýbler, aktuálně radní pro regionální rozvoj.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama