Mgr. Jan Farský

  • SLK
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,45. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17.11.2018 21:41:00

Premiér Babiš narušuje fungování právního státu

Premiér Babiš narušuje fungování právního státu

Komentář na facebookovém profilu ke kauze premiéra Babiše

 Nelze mít v čele země trestně stíhaného premiéra, který podle všeho maří vyšetřování svého případu a kromě ovlivňování a ovládání orgánů činných v trestním řízení zneužívá pro své zájmy i členy své rodiny.

Narušuje tak fungování právního státu.

Opakovaně ukázal, že je to bezskrupulózní lhář, který své okolí využívá jen pro upevnění své moci a ve svůj prospěch. Stejně jsem ale nečekal, že se bude schovávat za své nejbližší a svoji hamižností je zatáhne do problémů.

Proto celý klub Starostové a nezávislí připojil své podpisy k žádosti na svolání schůze Poslanecké sněmovny na vyslovení nedůvěry vládě ČR. Mimochodem žádost o vyslovení nedůvěry vládě podpořilo 92 poslanců, kteří reprezentují více než 2,5 mil. voličů.
ANO, ČSSD a KSČM volilo méně než 2,3 mil. občanů ČR.

Občané republiky si zaslouží více než premiéra, který řeší předně sám sebe. A to bez ohledu nejen na celou společnost, ale i bez ohledu na svoji rodinu.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout