Mgr. Jan Grolich

  • KDU-ČSL
  • Jihomoravský kraj
  • hejtman
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,21. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.06.2024 11:19:00

Vím, jak začneme vyhrávat volby. A v září se mi kvůli tomu můžete začít smát

Vím, jak začneme vyhrávat volby. A v září se mi kvůli tomu můžete začít smát

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k pravidlům, jak vyhrát volby.

 Krátký návod, jak začít vyhrávat volby v pěti bodech.
  1. Dělejte dobré věci, nesnažte se vyhrát volby. Fakt - nebojte se dělat to, co si myslíte, že je správné a necukejte na poslední chvíli. Mám zkušenost, že lidi odvahu nakonec ocení. A kdyby to nevyšlo, tak aspoň uděláte, co je potřeba.
  2. Nikdy nevyhraje ten, kdo chce být jenom menší zlo. Vyhrává ten, kdo je první volba.
  3. Marketing se přeceňuje. Po každých prohraných volbách všichni přijdou s tím, že se musí zlepšit marketing. Přeloženo do češtiny: Hlavně, ať se nemusí změnit obsah a lidi. Ale jo, marketing je důležitý, ale to hlavní je produkt. Však to určitě znáte taky - chodíte pro nejlepší špekáček k řezníkovi do ochodu, který zrovna exkluzivně nevypadá. Když se vám doma něco pokazí, voláte nejlepšího řemeslníka v okolí, který nemá ani webovky a je vždycky nepřijemnej - ale práci udělá a věci opraví. Teprve tehdy, když se zklamete nebo se věci podělají, začnete vybírat podle reklamy. Dost možná se pak spálíte, ale tak to prostě chodí.
  4. Lidi nejsou hloupí a poznají, když se přetvařujete. Buďte takoví jací jste a na nic si nehrejte - buď to lidi vezmou nebo ne. Volby vyhrávají autentičtí lídři.
  5. Berte vážně lidi. Neberte vážně sami sebe.

Tak a teď si to tady uložím, abyste se mi v září mohli smát, když se ukáže, že to sám neumím.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama