Mgr. Jan Zapletal, Ph.D.

  • ANO 2011
  • Uherské Hradiště
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,52. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

9. 4. 2015 22:53:55

Profesionální politik Antonín Seďa maká … a výsledek je stále stejný

Profesionální politik Antonín Seďa maká … a výsledek je stále stejný

Profesionální politik a dlouholetý poslanec ČSSD Antonín Seďa maká. Není to vtip. On se opravdu už 12. rokem v parlamentu snaží.

 Třeba ve věci uherskohradišťské věznice se „na rozdíl od pana zastupitele za ANO 2011 o stav budovy zajímá od roku 1994, kdy ji tehdejší vedení město prodalo a také v dané záležitosti mnoho podnikl.“ Zastupitel za ANO se těžko mohl od roku 1994 zajímat a k tomu něco podnikat ve věci věznice, jelikož mu v té době bylo 13 let. Stejně mu to vyčtěte, pane poslanče!

V Uherském Hradišti jste všeobecně znám tím, že „prostě makáte na rozdíl od těch, kteří pouze kritizují.“ Stačí se jen zeptat zastupitelů současné radniční koalice.

V tom neustálém makání by bylo, pane poslanče, také dobré se někdy zastavit, dobře si přečíst a hlavně pochopit předmětný text zastupitele za ANO. Když to zvládnete, tak už příště nenapíšete, že zastupitel za ANO chce areál věznice sanovat pouze z rozpočtu města a už vůbec příště nenapíšete, „že se zastupitel za ANO mylně domnívá, že by z bývalé věznice mohl být pouze památník totality,“ jelikož, a je mi to trapné neustále zdůrazňovat, to zastupitel za ANO nenapsal. To je pouhý konfabulační konstrukt ve vaší hlavě.

Závěrem je nutné říci, že ministr financí Babiš je v úřadě pouhý rok. A pokud budete, pane poslanče, danou věc ještě mnohem intenzívněji (než doposud) řešit na celostátní (i mediální) úrovni, jistě se už konečně dobereme žádoucího výsledku. Výsledku, s kterým budeme my všichni spokojeni. Aplaudovat vám budou jistě i ti, co ve vašich kritických očích nemakají.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama