ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,12. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

07.07.2015 12:01:33

Podporuji demonstranty proti imigrační politice EU a ČR. Nechci mít prezidenta „

Podporuji demonstranty proti imigrační politice EU a ČR. Nechci mít prezidenta „

Demonstrace proti vládě a její imigrační politice byla v pořádku

 Demonstrace z prvního července proti vlně imigrantů má poměrně velký ohlas i v médiích. Naši politici se předhánějí v odsouzení demonstrace a kritizují postup policie, která nezasáhla. Buďme rádi, že alespoň v policii je pár normálních velitelů. Všechny aktivity našich současných politiků směřují k tomu, že po vzoru USA, které mají prezidenta Afroameričana, my budeme mít za pár let „Islámoevropana“…

Je zjevné, že společnost, i navzdory propagandě všech hlavních médií, je rozčarována (chci být slušný a nepoužiji mnohem výstižnější, nicméně jadrnější výraz) eurohujerskou a proimigrantskou politikou naší vlády. Ta sice zdánlivě odmítla kvóty pro uprchlíky, ve skutečnosti však umožnila příchod mnohem více uprchlíků, než stanovila kvóta. Premiér Sobotka svým plánem „dobrovolného“ přijetí uprchlíků fakticky umožnil příchod jakéhokoliv počtu.

Mnohým politikům vadí, že demonstranti měli v rukou makety šibenice. No a co? Demokracie na šibenici díky EU už stejně „visí“ a v další nadsázce je i „po smrti“. Kde je situace neúnosná, přicházejí radikálnější demonstrace a radikálnější symboly. A situace u nás už neúnosná je! Odmítněme uprchlíky, zneprůchodněme hranice a vystupme z EU! 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama