Mgr. Martin Baxa

  • ODS
  • Plzeňský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,12. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

4. 9. 2020 14:34:00

Místo veřejných hádek pomozte okamžitě školám, zasaženým koronavirem

Místo veřejných hádek pomozte okamžitě školám, zasaženým koronavirem

Komentář místopředsedy ODS a člena výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu k aktuální situaci ve školství

 Začátek školního roku bohužel opět ukázal zoufalou neschopnost vlády Andreje Babiše. Při současném strmém růstu počtu nakažených bylo každému jasné, že se mohou už při startu povinné školní docházky objevit případy nákazy mezi učiteli či žáky. Přesto se ministerstva zdravotnictví a školství nedokázala na tuto situaci připravit a dohodnout se na jasném postupu, podle nějž by se takové školy řídily. Došlo tak např. k absurdní situaci, kdy školu bez učitelů, neboť všichni byli v karanténě, hygienická stanice odmítla uzavřít. Zkomplikovala tak situaci škole i rodičům,“ uvádí Martin Baxa, místopředseda ODS a člen výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu.

Proto naléhavě žádáme ministry Vojtěcha a Plagu, aby se namísto veřejných hádek, které nikoho nezajímají, jasně dohodli na pomoci školám zasaženým koronavirem.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama