Mgr. Martin Kupka

  • ODS
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,17. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

6. 8. 2020 10:56:00

Při karanténě bych volil z auta

Při karanténě bych volil z auta

Místopředseda ODS Martin Kupka je fanouškem drive-in voleb. V rozhovoru pro Rádio Impuls ale řekl, že vítá i ostatní možnosti hlasování z karantény. On sám by ale na podzim při případné izolaci využil právě možnost odevzdat hlas z automobilu.

 „Abych zbytečně nezatěžoval mobilní volební komisi, tak bych se pokusil využít právě té volební místnosti drive-in a hlasoval z auta."

Řada přišla také na téma superhrubé mzdy. Premiér Andrej Babiš ve svém víkendovém videu řekl, že by rád prosadil jednotné 15 procentní zdanění hrubé mzdy, jak navrhuje právě ODS. „Pokud to premiér myslí vážně a není to jen další příhoda z 'čau lidi', tak dáváme náš návrh k dispozici, aby se mohl projednat už na podzim."

V rozhovoru také zaznělo, že teď Kupka v rámci předvolební kampaně projíždí Česká města a obce na kole. „Je to také trochu relax. Včera jsme zmokli, ale to k tomu patří. Zítra vyrážíme na Uhlířskojanovicko, tak snad nás ty kopce nezmůžou," řekl s tím, že klasickou dovolenou si užije až po volbách. „Každou volnou chvíli využívám ke kampani, patří to k životu politika."

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama