Mgr. Robert Šlachta

  • PŘÍSAHA Roberta Šlachty
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,68. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.04.2024 13:09:00

Fakt nechápu, co tam ještě ten Válek dělá

Fakt nechápu, co tam ještě ten Válek dělá

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k aktuálním problémům zdravotnictví

 Nejdřív nebyl penicilin a Válek rodičům vzkázal, že si mají obvolat sto lékáren a snad ho někde seženou. Pak skoro nebyli lékaři, protože Válek se s nimi nebyl schopný domluvit. Asi měl plné ruce práce s obhajobou šéfa IKEM, který jel v lichvářském byznysu.

Teď zase máme největší epidemii černého kašle za poslední desetiletí a opět nemáme co? Vakcíny. Aby toho nebylo málo, tak v lékárnách došly taky kapky proti bolesti Algifen. Výpadek potrvá týdny.

Já fakt nechápu, co tam ještě ten Válek dělá. Okamžitě odvolat. A kromě toho, musí vláda začít pracovat na dlouhodobém řešení. Tím je výroba léků u nás v České republice.

Budu rád, pokud mi někdo z resortu zdravotnictví zavolá, ve svém programu jsme tohle řešení měli už v roce 2021. Dneska se zas a znovu ukazuje, že jsme měli pravdu a že nesmíme být závislí na dovozu léků ze zahraničí.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama