Mgr. Tomáš Třetina

  • TOP 09
  • Znojmo
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,31. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.10.2020 12:47:32

Naše spolupráce v letošních volbách měla smysl a má ho i do budoucna

Naše spolupráce v letošních volbách měla smysl a má ho i do budoucna

Vznikl senátorský klub ODS a TOP 09.


Mám velkou radost z toho, že se povedlo domluvit spojení v Senátu s ODS. Toto spojenectví značí jediné – naše spolupráce v letošních volbách měla smysl a má ho i do budoucna. Naše frakce v Senátu bude mít silné postavení, a podle zvyklostí může tedy nominovat předsedu. Zde je shoda na tom, že Miloš Vystrčil odvedl a odvádí skvělou práci, a nejen proto jej podpořilo i hnutí STAN.

Senát má smysl. Jen se podívejme na to, jaká byla po volbách reakce populistických stran v Poslanecké sněmovně, a jakým způsobem teď jedná i pan prezident. Je více než nutné, aby existovala protiváha. A obzvlášť teď, kdy se nacházíme v období, kdy se věci ze dne na den mění. Musíme být opatrní nejen na sebe a své zdraví, ale i na svou svobodu. A díky aktuálnímu složení Senátu věřím, že se nám to podaří. 

Tomáš Třetina

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama