Mgr. Tomáš Třetina

  • TOP 09
  • Znojmo
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,33. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27.2.2022 16:31:03

Ukrajina na to není sama

Ukrajina na to není sama

Stejně jako Vy jsem v šoku. Rusko napadlo Ukrajinu.

U nás v Moravském Krumlově víme, jak zní ruská děla. Rudá armáda srovnala město se zemí, zámek to přežil jen zázrakem a opravy tohoto poškození města skončily teprve minulý rok. V tuhle chvíli mi jdou hlavou dvě věci.

Nenechat se zastrašit. Agresorovi se patří říct ne. Plně podporuji kroky naší vlády a podpořím to, aby naše odpověď byla jednoznačná. Jsme součástí Evropy, která je významnou ekonomickou silou. Teď toho musíme využít.

Pomoci těm, kteří utíkají před válkou. Víme to všichni - bez Ukrajinců by u nás rozpočty za stavby vylétly o desítky procent. Tátové od rodin sem jezdili makat, aby uživili své rodiny. Teď jim musíme pomoci.

Vladimír Putin zavedl Rusko do války. Řekl celou řadu výhružek, my sovětskou okupací známe a ruského medvěda se nelekneme.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama