Milan Štěch

"Slušně, ale důrazně."
  • ČSSD
  • Pelhřimov
  • předseda Senátu
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,14. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

12.01.2018 22:25:06

Představa Mynáře, že bychom Čubovi umožnili hlasovat na dálku, je z Marsu

Představa Mynáře, že bychom Čubovi umožnili hlasovat na dálku, je z Marsu

Komentář na facebookovém profilu k absencím senátora Čuby

Představa pana Mynáře, že by panu Čubovi mělo být umožněno hlasovat na dálku, je jako představa z Marsu. Stali bychom se v tomto pravděpodobně světovým unikátem. O takové prvenství já nestojím a troufám si říct, že ani nikdo další ze senátorských kolegů, kteří své povinnosti plní poctivě.

Nechci pana kolegu Čubu obviňovat ze lži, takže budu vycházet z toho, že o své práci v regionu mluví pravdu. I v takovém případě ale pracuje maximálně na třetinu úvazku. Neúčastní se totiž plenárních schůzí ani zasedání svého výboru. Přítomnost na jednáních a hlasování v plénu i výboru patří k nejdůležitějším povinnostem volného zástupce. Není to je formalita.

Pan Mynář se nahlas zastává politika, který už nemůže vykonávat svůj mandát. Právě jeho Strana práv občanů by ale měla nést odpovědnost za to, že občané Zlínska fakticky nemají v Senátu už 18 měsíců zastoupení.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout