Občané městu, město občanům

"OMMO.... ejhle, člověk!"
  • OMMO
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,44. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.07.2013 19:32:33

Rozhoduje se, a Václav Klaus k tomu vydal jasný signál

Rozhoduje se, a Václav Klaus k tomu vydal jasný signál

A V. Klaus jistě ví, proč se takto vyjadřuje http://www.novinky.cz/domaci/307950-klaus-fischer-znehodnotil-rusnokovu-vladu.html

 Zřejmě se opravdu jedná o to, jak „překlenout“ onu „nepříjemnost“ páně Fischerovu ohledně záměrů jeho donátorů, kteří mu pomohli uhradit dlužnou částku za volební kampaň právě v době, kdy dosedal na ministerský post. Podobně je na tom „umořovací“ pozice ministra Tomana, za nímž „Po rodinné firmě Tomanových zbyly dluhy ve výši šesti set miliónů korun“, (Respekt,  29-2013).

Levice se musí ohánět, aby směrem k občanům, voličům neupadla ještě ve větší podezření, čemu že to vlastně chce dát své hlasy podpory při hlasování o rusnokovsko - zemanovské vládě. Přihlouplá vyjádření typu poslance Babáka o „Žádném Židovi, co nemůže být pro státní pokladnu horší než pan Kalousek“…, jsou nejen hloupá, ale mají i konkrétní význam. A tak raději pryč od nich! I pro pana poslance v imunitě.
Co zbývá?  Údajně druhý pokus pro Rusnokovu vládu, jak tvrdí denik.cz na základě ministra Peciny http://www.denik.cz/z_domova/martine-pecino-nechovejte-se-jako-baba-20130715.html.

Nezbývá, než opět a o to důrazněji říci: dámy a pánové ve sněmovně, rozpusťte se! Tohle není hodno ani Vás, co ještě vládnete rozumem. Ale co takto pozice země a občanů, jež reprezentujete?!

Předčasné volby Vás některé stihnou vystavit  v lepším světle!

Hana Svobodová


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout