Ing. Petr Mach, Ph.D.

ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,72. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.11.2017 12:26:54

Budu obhajovat funkci předsedy Svobodných

Budu obhajovat funkci předsedy Svobodných

Komentář na facebookovém profilu k rozhodnutí kandidovat na předsedu Svobodných

Nemohl jsem zůstat lhostejný ke stovkám emailů a vzkazů, které jsem v posledních týdnech dostával s apelem, abych pokračoval jako předseda Svobodných.

Ačkoliv jsem po prohraných volbách do sněmovny avizoval, že nejspíš nebudu už kandidovat na předsedu strany, vyslyšel jsem tyto hlasy a využil jsem poslední den lhůty, abych se přihlásil a nechal rozhodnout členy, jestli můžu být straně jako předseda dále prospěšný.

Chci se roli předsedy věnovat naplno, budu aktivně řídit stranu. Budu denně k dispozici médiím, nebudu ani v Bruselu ani jinde daleko, budu v Praze. Budu pravidelně publikovat své názory. Budu je říkat pevně, jasně a srozumitelně. Chci, aby byla veřejnost ujištěna, že nekončíme, že jdeme dál.

Chci Svobodné nadále jako stranu liberálně-konzervativní. Úcta ke svobodě mě vede k odmítání vysokých daní, privilegií, dotací a nadměrných regulací. Uznávám univerzální právo člověka na svůj život, a proto odmítám kolektivistická práva menšin prosazovaná na úkor druhých. Jsem tolerantní k odlišnostem v životním stylu - každý má právo hledat si svoji cestu ke štěstí, ale ctím tradice a hodnoty, které utvářely náš národ a naši civilizaci. Nevidím ve Svobodných místo pro zvrhlé názorové směry jako je pozitivní diskriminace nebo rasismus. Chci, aby Svobodní zůstali liberálně-konzervativní stranou a nesešli na scestí. Moje rodina je pro mě na prvním místě, a proto bojuju za svobodnou a bezpečnou Českou republiku.

Nechci, abychom dál měli 1,5 procenta a zůstávali pod čarou. Budu podporovat koaliční spolupráci Svobodných s politicky blízkými partnery, aniž bychom se vzdali svých hodnot a cílů. Chci, aby se naši členové dostali do zastupitelstev a do parlamentu a mohli tam hájit náš program a naše vize.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama