Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.

  • ODS
  • předseda vlády
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,89. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

05.12.2021 18:49:00

Kde brát sílu v těžké době?

Kde brát sílu v těžké době?

Komentář na facebookovém profilu k pandemii covidu-19

Mnozí z nás doufali, že pandemická vlna z letošního jara už bude poslední. Je ale zřejmé, že virus se jen tak nevzdá. Naopak, stává se ve formě nových mutací ještě silnějším. O to silnější musíme být my.

Dobře si uvědomuji, že ve společnosti panuje nervozita, frustrace a obavy z budoucnosti. Věřím ale, že každá situace má své řešení a má ho i tato pandemie. S novou nemocí se musíme naučit žít, a to tak, aby lidé neumírali zbytečně, abychom restrikcemi co nejméně zasahovali do života dětí a dospívajících, aby škody na ekonomice byly co nejmenší.

A ať už hledáte naději ve víře, ve vědě, ve svých blízkých, sami v sobě anebo ve všem dohromady, přeji Vám co nejvíce síly a optimismu. I v těch nejtěžších dobách všichni potřebujeme světlo naděje.

Přeji klidný advent všem.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama