Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.

  • ODS
  • Jihomoravský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,69. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

02.03.2021 9:45:00

Rok s covidem

Rok s covidem

Komentář na facebookovém profilu k výročí vypuknutí epidemie

 Prožíváme něco, o čem jsme četli jen v těžko uvěřitelných sci-fi románech. Přesto se lidé nepoddali, ani nesložili. Šili si sami roušky, byli odpovědní, prokázali obrovskou solidaritu. Učitelé se naučili učit na dálku, rodiče doma pomáhali dětem. Zdravotníci udělali všechno možné i nemožné, abychom nemoc porazili. Podnikatelé ve službách se statečně snaží udržet svoji firmu či živnost.

Moje zpráva k tomuto smutnému ročnímu výročí je jednoduchá: ani za této situace to nesmíme vzdát. Každý z nás má možnost chovat se odpovědně, ohleduplně ke svým blízkým, chránit sám sebe a své okolí. Každý z nás může někoho přesvědčit, aby se nechal naočkovat, protože to je jediná cesta, jak nakonec covid-19 zvládnout.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama