Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.

  • ODS
  • Jihomoravský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,68. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.01.2021 19:06:10

Stát s očkováním proti covidu zaspal, iniciativu naštěstí převzaly obce a kraje

Stát s očkováním proti covidu zaspal, iniciativu naštěstí převzaly obce a kraje

Komentář na facebookovém profilu k očkování proti koronaviru


Brzy to bude už rok, kdy došlo k prvnímu lockdownu země. Děti už měsíce nechodí do škol, nemůžeme se standardně stýkat nejen se svými rodiči, ale ani s přáteli, či známými, řada lidí má obrovské existenční problémy, tisíce lidí na covid zemřelo, statisíce lidí nemoc už prodělaly.

Osobně považuji očkování za jedinou cestu, jak se dostat ze současné zoufalé situace. I proto jsem se dnes v Brně setkal s Jiřím Kasalou, radním Jihomoravského kraje pro zdravotnictví, abych se informoval o dalším postupu.

Stát s očkováním proti covidu zaspal, iniciativu naštěstí převzaly obce a kraje, které svou práci dělají skvěle. Jihomoravský kraj zprovoznil bezplatnou telefonní linku pro registraci seniorů, došlo ke zřízení okresních očkovacích center, na brněnském výstavišti vzniklo ve spolupráci s vedením města obrovské očkovací centrum, kde se už od začátku ledna očkuje.

Pokud bude dostatek vakcíny, vláda nebude dělat zmatky a hlavní koordinátor očkování se nebude plést odborníkům do jejich práce, kraje a města očkování zvládnou.

 
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama