RNDr. Luděk Niedermayer

  • TOP 09
  • europoslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,07. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

7. 12. 2018 8:35:00

Dnešní stav na Zemi považuji za neudržitelný

Dnešní stav na Zemi považuji za neudržitelný

Komentář na facebookovém profilu k hospodaření se zdroji

 Myslíte si, že to, jak dnes hospodaříme na naší planetě se zdroji, může pokračovat? A že naše děti budou moci užívat krásu naší planety stejně jako my?

Málokteré otázky jsou dnes tak důležité a zároveň na ně není jednoduché najít odpovědi.

Sám patřím do tábora, který dnešní stav považuje za neudržitelný a chce s ním něco dělat. Vyčerpáváme příliš zdrojů, ohrožujeme klima, znečišťujeme vodu, neumíme hospodařit s odpadem... a pokud nic nezměníme, jen těžko zanecháme našich dětem (a jejich dětem) zemi v takovém stavu, aby v ní mohly dobře žít.

Dobrá zpráva ale je, že je v našich silách to zvládnout. Neboť dnes již máme technologie, které mohou umožnit pro naši planetu mnohem "šetrnější" život lidí a některé škody po sobě "uklízet".

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout