RNDr. Luděk Niedermayer

  • TOP 09
  • europoslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,28. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.05.2019 19:54:00

Mobilizace proti 'Česku, popelnici Evropy' nevyšla, Babiši

Mobilizace proti 'Česku, popelnici Evropy' nevyšla, Babiši

Komentář na facebookovém profilu k dvojí kvalitě potravin a kampani ANO

No jo....

Mobilizace proti "Česku, popelnici Evropy", což je asi nejpovedenější "kousek" od pana premiéra, jinak vlastníka firem, které jsou sto vyrobit párky s obsahem 5% masa, a mnoho jiných "pochutin", nevyšla.
A asi úplně nezafungovalo ani "volání důchodců", do kterého hnutí ANO investovalo desítky tisíc korun, na podporu skrytého, cíleného postu.

Na straně druhé, ani naše/mé volání potom, ať svým hlasem ovlivníme směřování společné Evropy, která je pro naši budoucnost moc a moc důležitá, zřejmě zrovna moc lidí "ze židle" nezvedlo.

Jak při nízké účasti (odhady jsou mezi 20 a 25%) volby dopadnou, uvidíme za něco víc než 24 hodin. A hádat si to netroufám...

Byl bych ale moc rád, kdybychom následovali třeba Holandsko, kde dle odhadů zřejmě nejen uspěli naši kolegové ze skupiny, zvítězili výrazně pro unijní socialisté, ale hlavně, silně propadlo hnutí přítele pana Okamury - Wilderse...

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout