RNDr. Luděk Niedermayer

  • TOP 09
  • europoslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,18. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.04.2019 13:16:00

Premiér by měl "svůj" problém co nejrychleji vyřešit

Premiér by měl "svůj" problém co nejrychleji vyřešit

Komentář na facebookovém profilu ke střetu zájmů premiéra Babiše

 Český premiér se snaží lidi přesvědčit, že se stal "nekladným" hrdinou německého dokumentu o dotacích proto, že má "své" názory na migraci. Určitě mu pár lidí uvěří. A to přes to, že to je lež, jako věž... Proč? Problém, kvůli kterému nejen tento dokument vznikl, je docela jiný.

Lidé ze zemí, které posílají miliardy euro do rozpočtu Unie proto, aby mohly chudší země zlepšit kvalitu života pro své občany, nesou stále hůř, když se tyto "jejich" peníze změní na korupční penězovody, zvyšují bohatství úzké skupiny privilegovaných a nebo prostě jen neslouží svému účelu. Všechny takovéto případy snižují podporu pro tuto politiku, a když je jich moc, celý koncept evropské solidarity a spolupráce, na kterém Uni stojí, se začne klátit.

A protože v Unii je skoro vše spojeno se skoro vším, přestane-li platit tento princip, nezastaví se změny jen tak, a samozřejmě, že se dotknou i toho, co je pro nás na Unii "svaté", společného trhu...

Pokud je pan premiér tak kompetentní a tak proevropský jak o sobě prohlašuje, musí to chápat. A pak by měl, co nejrychleji, "svůj" problém, který ohrožuje budoucnost naší země, vyřešit... Neučiní-li to, dává trestuhodně všanc budoucnost naší země.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout