RNDr. Luděk Niedermayer

  • TOP 09
  • europoslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,27. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27.05.2019 11:38:00

Zní to jako "mission impossible"

Zní to jako "mission impossible"

Komentář na facebookovém profilu k rezignaci britské premiérky

 Co k tomu říct?

Theresa May na sebe vzala nesnadný úkol vyvést z EU hluboce rozdělenou zemi s neskutečně rozhádanými politiky dle vůle většiny lidí z nedomyšleného referenda. Aniž by existovala jakákoliv shoda na to jak, a kam.

Zní to jako "mission impossible".

A ukázalo se, že to je "mission impossible".

Theresa May, která od počátku (myslím vědomě) obětovala vlastní kariéru, neuspěla ne proto, že není Tom Cruise, ale proto, že tamní politici (zejména její spolustraníci) všechny možné návrhy zablokovali.

Jistě, v lecčems zjevně udělala chybu, ale její nástupce to bude mít snazší jen tehdy, pokud do "Westminsteru" (kde sídlí parlament) a ideálně na celé "Ostrovy", konečně dorazí zdravý úsudek, který se bude odvíjet ne od lží, ale faktů, a místo politických bodů a úspěšných tweetu bude hledat řešení pro budoucnost UK...

P.S. Zárodky něčeho, co může vést k podobnému průšvihu, třeba na jiné téma než ..xit, vidím ve spoustě zemí. A jejich prevence, tedy mimo jiné potlačení vlivu lhářů a mystifikátorů, je třeba nejen v UK...

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout