RNDr. Pavel Poc

  • ČSSD
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,58. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

17.07.2018 13:47:51 - Damph

Stále chcete EU obhajovat? 3

Píšete že ignoruji fakta a stojím si za něčím co si myslím. Ale já fakta neignoruji - právě že z nich vycházím - jak mi tedy vysvětlíte že Evropská komise viděla příliv migrantů do Evropy pozitivně? https://ekonomika.idnes.cz/miliony-uprchliku-zlepsi-ekonomiku-a-trh-prace-eu-tvrdi-komise-pvu-/ekonomika.aspx
Psal jste mi že ani v článku není uvedeno že by je chtěla. Ale přece existují synonyma, můžete si to nazvat jinak když chcete. Faktem ale zůstává že příliv migrantů do Evropy vidí pozitivně, nikoli negativně. Už uznáváte že si příliv migrantů do Evropy přála?
František Černoch

Odpověď

17.07.2018 17:39:48 - RNDr. Pavel Poc
Nehodlám s Vámi diskutovat o tři roky starém článku. Příliv migrantů do Evropsy si nikdo nikdy nepřál. Byly rozpory týkající se toho co s uprchlíky dělat a co je a co není solidarita v rámci EU. Hlavní rozpory byly kolem tzv. kvót, které jsou nyní mrtvé. EU aktivně řeší situaci na místě, vracení lidí i další opatření jednak k řešení jednak k prevenci migrace. Čísla dokazují, že opatření jsou úspěšná. Věřte si prosím čemu chcete, ale už po mně prosím nechtějte, abych Vám Vaši víru potvrzoval či vyvracel. Na další Vaše “dotazy” již reagovat nebudu, nemá to žádný význam.