TOP 09

Víc, než si myslíte
  • TOP 09
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,92. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.10.2020 21:15:00

Bezohlednost za hranicemi obyčejné mezilidské slušnosti

Bezohlednost za hranicemi obyčejné mezilidské slušnosti

Komentář na facebookovém profilu k agresivitě fotbalových ultras na Staroměstském náměstí v Praze

 Je ústavním právem každého se účastnit demonstrace, o tom není sporu. V době, kdy naši zdravotníci na pokraji sil bojují o životy nemocných, hrozí kolaps mnoha nemocnic a Česko má téměř nejrychleji rostoucí počet nakažených na světě, je ale účast na demonstraci bez jakýchkoli ochranných pomůcek a ještě k tomu s vyvoláváním nenávistných hesel a útočením na policii projevem naprosté bezohlednosti a za hranicemi obyčejné mezilidské slušnosti.

Pamatujme, že těžký průběh koronaviru se může přihodit každému z nás a nejlepším způsobem, jak tomu předejít, je dodržovat základní hygienické návyky, nosit ochranné pomůcky a v rámci možností omezit rizika, že nakazíme sebe nebo naše blízké. Tuto krizi překonáme jen společně!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama