ThDr. Kateřina Klasnová

Praha 1 a střední Čechy
  • BPP
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,94. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

21.10.2010 11:22:47 - johana

Nebudu jako Paroubková. Za mou nahou kresbu se soudit nechci

Co si myslíte o poslední obálce Reflexu? Opravdu se ztrácí magie VV? Jsem s Vámi, hlavně se neposouvejte doleva!
Johanka

Odpověď

04.11.2010 21:37:52 - ThDr. Kateřina Klasnová

Místopředsedkyně sněmovny Kateřina Klasnová (VV) nepokládá lechtivé vyobrazení své postavy na titulní straně Reflexu za tak urážlivé, aby napodobila manželku Jiřího Paroubka a s týdeníkem šla do soudní pře.

O trefnou symboliku se postaral svou titulní stranou týdeník Reflex. Zobrazil na ní ukřižovanou polonahou Kateřinu Klasnovou, místopředsedkyni Věcí veřejných, a spolu s článkem uvnitř časopisu tak vzkazuje, že se Věci veřejné ze spasitelů vesměs proměňují v normální politiky, s nimiž navíc o minulém víkendu voliči tvrdě zúčtovali.

Sama Klasnová se podobě výtvoru týdeníku příliš nediví a nechává ji chladnou. "Ano, viděla jsem dnešní obálku Reflexu a dokonce mi ani nevadí, jak mě tam autor vyobrazil, přestože jsem polonahá," komentuje přední stranu pro ParlamentníListy.cz Kateřina Klasnová.

Že by se měla bránit soudní cestou, stejně jako manželka expředsedy ČSSD Jiřího Paroubka Petra, která vede s Reflexem spor především kvůli karikaturám kreslíře Štěpána Mareše a časopis ji na titulní straně v květnu rovněž svlékl, nad tím Klasnová nepřemýšlí. "Ne, opravdu nezvažuju žalobu, nejsem jak paní Paroubková," tvrdí místopředsedkyně sněmovny a žena ministra dopravy Víta Bárty. Podle ní to jen dokazuje, jak se Reflex posunul ze seriózní roviny do bulvární."