Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,79. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.05.2019 10:13:00

Ještě skandálnější je vyjádření předsedy ODS Petra Fialy

Ještě skandálnější je vyjádření předsedy ODS Petra Fialy

Komentář na facebookovém profilu k výrokům Martina Langa.

Tak to je šílené – předseda ODS v Jesenici u Prahy, zastupitel ODS a sluníčkář Martin Lang nadále trvá na svých vyjádřeních, že „prezidenta Zemana je nutné podřezat jako svini“ a že je prezident „debilní senilní bolševik a je třeba ho zabít. Ideálně takovou zrůdu podřezat, jako přestárlou svini a nechat vykrvit a poté spálit.“ Dále tento politik ODS napsal, že „poslanci (jiných stran) jsou zrůdy a je nutné je pozabíjet“ a že „poslanci (jiných stran) a prezident jsou zrůdy a všehoschopná zvířata, která nejsou vhodná ani na mýdlo. Hromadu sraček lze pouze spálit“. Také napsal, že „poslancům (jiných stran) a prezidentovi je nutné uřezávat hlavy a pak pálit sračky, co z nich zbudou“.

A snad ještě skandálnější je vyjádření předsedy ODS Petra Fialy, který na přímý dotaz odmítl říct, zda svého spolustraníka za tyto výroky vyloučí… Přitom právě Petr Fiala se neustále ohání demokracií a neustále falešně obviňuje a pomlouvá ostatní. Toto je skutečný extrémismus a fašismus.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout