Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,79. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.05.2019 15:16:00

Vlastenecká frakce ENF prosazuje ukončení diktátu Evrospké unie

Vlastenecká frakce ENF prosazuje ukončení diktátu Evrospké unie

Komentář na facebookovém profilu k setkání lídrů hnutí, sdružených v politické frakci Evropa národů a svobody (ENF), v italském Miláně - poděkování Matteo Salvinimu

 Matteo, můj příteli, také ti děkuji za skvělou organizaci včerejší mohutné demonstrace vlastenců proti diktátu EU v Miláně, kde jsem vystoupil po tvém boku. A samozřejmě nechyběli také naši kolegové Marine Le Penová a Geert Wilders. Byl to poslední veřejný předvolební mítink vlasteneckých stran a hnutí Evropy sdružených v naší politické frakci Evropa národů a svobody (ENF) před volbami do Evropského parlamentu.

Vlastenecká frakce ENF prosazuje ukončení diktátu Evropské unie a návrat pravomocí na úroveň národních států, jasné odmítnutí migrační politiky EU a islamizace evropských zemí a nahrazení současné Evropské unie novou formou spolupráce na základě svobody, suverenity a vzájemného respektu jednotlivých států.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout