Zuzana Majerová Zahradníková

  • Trikolóra
  • Olomoucký kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,02. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23.09.2020 9:27:16

10 000 eur za migranta? Nikdy!

10 000 eur za migranta? Nikdy!

Komentář na facebookovém profilu k návrhům Evropské komise

Dalo se čekat, že Němka v čele Evropské komise a německé předsednictví nic dobrého nepřinese. Migrační kvóty jsme odmítli hned několikrát. Přesto nám je Německo prostřednictvím EK nutí znovu...

Ohrozíme svou bezpečnost a zapomeneme na naše zásady jen proto, že nás chtějí uplatit částkou 10 000 eur za migranta? Nebo snad v Berlíně čekají, že se pokorně ukloníme a přijmeme od vrchnosti za trest pokutu?

Nikdy! Ničím jsme se neprovinili a Evropská komise v čele s Ursulou von der Leyen nejsou našimi pány, aby nás mohli trestat.

Doufám, že si je současná vláda vědoma, co by znamenalo, kdyby se nechala podobným způsobem uplácet a vydírat.

!?Česká republika je suverénní stát, který o své migrační politice rozhoduje samostatně. Podle toho, co si přejí její obyvatelé. A naše postoje zůstávají a musí být neměnné.

ZDE

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama