Zuzana Majerová Zahradníková

  • TSS
  • Olomoucký kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,56. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.06.2021 6:32:00

Česká politika kulhá na jednu nohu

Česká politika kulhá na jednu nohu

Komentář na facebookovém profilu k druhému výročí vzniku Trikolóry

 Jsou to UŽ dva roky, nebo TEPRVE dva roky, co jsme s Václav Klaus ml. společně oznámili vznik Trikolóra.

Zažili jsme od té doby jak euforii, tak zklamání, jak drobná vítězství, tak dílčí porážky. Chtěla bych moc poděkovat vám všem, kteří jste coby koordinátoři, garanti, předsedové MO, členové i příznivci věnovali nemálo svého času, práce, energie a víry společnému budování dnes největšího pravicového, konzervativního hnutí v České republice. Někteří vydrželi, někteří odpadli, další se v běhu času přidali. Tak už to v životě chodí…

Každopádně jsme dnes o něco zkušenější, snad i o něco moudřejší, ale každopádně stále stejně odhodlaní nabídnout české veřejnosti důstojnou politickou alternativu.

Česká politika totiž kulhá na jednu nohu. Ta levá je nebezpečně zbytnělá, což pro společnost nikdy nevěstí nic dobrého.

Když Andrej Babiš v roce 2013 vstoupil do politiky, deklaroval hnutí ANO jako pravicový subjekt. Od té doby se ale posunul zcela vlevo a vysál voliče ČSSD a KSČM. ODS pro změnu opustila principy, na kterých byla založena, a v koalici SPOLU se odebrala za lidovci a TOP 09 do politického středu, možná dokonce středu levého. ZDRAVÁ SPOLEČNOST ale nepotřebuje dvě levé nohy.

Právě proto jsme se spojili s dalšími pravicovými stranami a jako společenství Trikolóra Svobodní Soukromníci jdeme do voleb na jedné společné kandidátce.

Jsme si jistí, že pravicových, konzervativních, euroskeptických voličů je v naší zemi stále dost. Je naší historickou povinností vrátit skutečnou pravici na parlamentní mapu ČR.

Bráníme přeci NORMÁLNÍ SVĚT!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama