Neuvažujete o žalobě na Fialu ze SPD?
Ten o vás v televizi řekl, že jste vyzval k raketovému útoku na Rusko. Budete to nějak řešit? Když ne, nemyslíte, že se do může šířit dál jako lavina, i když to není pravda. Nebo aspoň doufám, že ne, protože to by byl přeci začátek třetí světové.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
sochorar, Jirka 59, tomsik1, Rebel Dandy, Nelinka Zelinka, Ginevra, mamlas, Kapr 1, andre158, hicotea, mikinekprema, Hynes, jfav, Muller, Libuna, smid





