plk. Ing. Zdeněk Nytra

  • ODS
  • Ostrava-město
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,26. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15.10.2020 13:57:02

Je všeobecná shoda, že Andrej Babiš je ve střetu zájmů

Je všeobecná shoda, že Andrej Babiš je ve střetu zájmů

Dočasná komise Senátu k návrhu auditních zpráv se usnesla mimo jiné na tom, že je Andrej Babiš stále ve střetu zájmů. Stojí to v závěrečné zprávě komise, kterou přednesl její předseda Zdeněk Nytra a schválil ji Senát.

„Snažili jsme se v rámci práce komise o rozhodování na základě co největšího množství podkladů a informací. Musím ale bohužel říct, že spolupráce s ministerstvy spíše nefungovala, a tak jsme některé dokumenty nezískali vůbec, nebo prostřednictvím jiných kanálů. Výsledkem analýzy získaných dokumentů je ale všeobecná shoda na tom, že Andrej Babiš je ve střetu zájmů. Převedení jeho aktivit do svěřenských fondů situaci nevyřešilo. Jsem rád, že Senát zprávu schválil,“ říká předseda dočasné komise Zdeněk Nytra.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama