prof. MUDr. Vlastimil Válek , CSc., MBA, EBIR

  • TOP 09
  • Jihomoravský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,81. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.02.2021 14:51:00

Myslím, že některé spory jsou zbytečné a ne úplně šťastné

Myslím, že některé spory jsou zbytečné a ne úplně šťastné

Projev na 85. schůzi Poslanecké sněmovny 19. února 2021 k zákonu o zaměstnanosti

 Děkuji, pane předsedající.

Já si myslím, že některé spory jsou zbytečné a ne úplně šťastné a budu strašně rád, když dojde pak k nějaké dohodě po tom návratu a dostaneme zákon, pro který budeme muset hlasovat. Mně je vždycky velmi nepříjemné, kdy se dámy přou, protože je obtížné se na některou z těch stran přiklonit. Proto jsem chtěl mluvit o něčem úplně jiném.

Jednak se připojuji k předřečníkům a také si myslím, že zaměstnanci a vedení Sněmovny a obecně všichni, co se s nimi setkáváme, odvádí úžasnou práci a nemyslím si, že je potřeba to jakkoliv kritizovat. A mám dotaz, ať skončím nějakým pozitivním poselstvím pro nás a občany. Prostřednictvím pane přesedajícího pan poslanec Sklenák tady řekl zajímavou věc, že má v eRoušce dva pozitivní kontakty, nebo tři. A já teď úplně nevím, jaký je správný postup.

Protože tady máme pana ministra Vojtěcha, bývalého ministra, za kterého eRouška vznikla a určitě ví, jaký je správný postup, když se objeví informace v eRoušce, že mám pozitivní kontakt. Máme tady řadu odborníků, tak já bych moc prosil, jestli někdo z těch, co to ví, nebo eventuálně z vedení Sněmovny nám řekl - a tím se to dozví i občané - jaký je ten správný postup, když si mi v eRoušce objeví ty tři pozitivní kontakty. Co bych měl dělat. Já bych nerad, aby to vzbudilo v občanech pocit, že ten správný postup je začít pracovat v polovičním složení.

Děkuji.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama