prof. MUDr. Vlastimil Válek , CSc., MBA, EBIR

  • TOP 09
  • Jihomoravský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,82. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

03.04.2021 9:31:00

Žádosti o prodloužení nouzového stavu připomínají prosby Jezinek

Žádosti o prodloužení nouzového stavu připomínají prosby Jezinek

Komentář na facebookovém profilu k opakovaným žádostem o prodlužování nouzového stavu

 Opakované žádosti vlády o prodloužení nouzového stavu připomínají prosby Jezinek. Taky to bylo jen na chvilku a na dva prstíčky s tím, že se chtějí ohřát. A co byl výsledek, to ví každé dítě. Žádné dva prstíčky, ohřát se nechtěly a šlo jim o Smolíčka.

Tak vláda opakovaně slibuje, že nouzový stav je: “fakt, určitě, věřte nám, nekecáme naposledy - na dva týdny, tři týdny, měsíc” (jen tento údaj se mění, ale vždy je to naposledy) a vždy je to “kvůli občanům a situaci”. Ve skutečnosti to naposledy není už několik měsíců, občané jsou na tom stále hůře a jediné, co se vládě fakt daří, tak nakupovat fejkové respirátory a antigenní testy od garážových firem - vše v rámci nouzového stavu a bez výběrového řízení.

A část Smolíčků jí na tento špek stále dokola skáče a věří, že teď už vážně jde o to, že je Jezinkám zima a fakt, opravdu to budou jen ty dva prstíčky.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama