Hnutí ANO se v Plzeňském kraji rozrůstá: Vznikla první místní organizace

30.01.2014 6:41

Hnutí v Plzeňském kraji eviduje nejen stovky nových zájemců o členství, ale roste i organizační struktura. Vedle existujících sedmi oblastních organizací, vznikla v kraji místní organizace pro Plzeň 3, jako vůbec první místní organizace v Plzeňském kraji. Předsedou se stal poslanec Ing. Pavel Šrámek, MBA, za místopředsedu pak ustavující sněm zvolil Ing. Michala Sochora.

Hnutí ANO se v Plzeňském kraji rozrůstá: Vznikla první místní organizace
Foto: red
Popisek: Politické hnutí ANO

Ustavujícím sněmem byla v úterý 28.1. založena první místní organizace politického hnutí ANO pro Plzeň 3. „Tato organizace kopíruje hraničně největší městský obvod Plzeň 3 a rovněž největší zastupitelstvo města“, vysvětluje nově zvolený předseda místní organizace Pavel Šrámek a dodává, že jejím cílem bude jednoznačně aktivní příprava na supervolební rok. „Organizace má v plánu hrát klíčovou roli v nadcházejících komunálních volbách v Plzni. Též se chceme soustředit na palčivá témata městského obvodu Plzeň 3, potažmo pak celé Plzně. Chceme podpořit smysluplné projekty pro Plzeň, sloužící především všem občanům města Plzně, nikoliv vybraným podnikatelským skupinám,“ vyjmenovává priority organizace Pavel Šrámek.

„Oslovujeme osobnosti společenského, kulturního a podnikatelského prostředí v Plzni jako nové potenciální členy pro práci v hnutí, lidi, kterým není lhostejný osud Plzně a její budoucnosti“, říká nový předseda. „Jako klíčové vidíme rovněž i práci a komunikaci s našimi sympatizanty a podporovateli“, dodává místopředseda Michal Sochor.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ANO

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtmanka Stráská: Externí defibrilátory mohou zachránit život na dalších 15 místech kraje

17:56 Hejtmanka Stráská: Externí defibrilátory mohou zachránit život na dalších 15 místech kraje

Bezpečnost lidí se zvýší na dalších 15 místech Jihočeského kraje. Druhou etapou totiž pokračuje proj…