ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU !

  • ABS
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,31. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11. 8. 2015 18:03:29

Dotaz na pana Čistého

Dotaz na pana Čistého

Dobrý den pane AntiBursíku, náhodou jsem na vás narazil a udělalo se mi nevolno. Házíte hnůj na všechny a na všechno, tváříte se jako pan Čistý. Přitom máte nulovou podporu, žádný mandát a nic jste jako politik nedokázal. Není vám trapně?

 

Dotaz na pana Čistého 

Dotaz ještě pokračuje: Kážete vodu a pijete vodku s dovozci výherních automatů. Není vám líto těch, kteří jim propadli, stát řeší jejich sociální problémy a vy jste se na nich nakapsoval? Děkuji za odpovědi, máte-li ovšem kuráž relevantně reagovat na dotazy.. JP

Odpověď

11. 8. 2015 17:25:38 - ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU !

Dobrý den, 

děkuji za Váš dotaz. Lépe se mi odpovídá po částech, proto dotaz rozdělím na jednotlivá témata. 

 Odpovídám na všechny dotazy, které se mne nebo naší politické strany týkají. 

Házíte hnůj na všechny a na všechno, tváříte se jako pan Čistý

Hnůj na sebe hází ten, kdo porušuje české právní předpisy. Já na to jen a pouze upozorňuji. Dělám to formou zesměšňování problematiky, což se samozřejmě potrefeným husám z různých politických stran a hnutí nelíbí. Netvářím se jako Čistý, jsem Čistý. 

Nulová podpora, žádný mandát, jako politik jste nic nedokázal 

V tom máte  pravdu. Začínám od piky, do politiky jsem nevstoupil s miliardami, jejichž startovací původ je skryt. Neměl jsem možnost investovat do médií a zařídit si popularitu. Na Wikipedii nás zablokovali, naše stránky upravovali hackeři, myšlenky zadupávali ochraňovatelé svobody slova blokací v masmédiích. Z patnáci kandidátů na senátora za Prahu 1 jsem byl desátý. Nestálo mne to vůbec nic. Ani jednu jedinou korunu inzerce, propagace. Postačovala složená kauce a vytištěné volební lístky s názvem strany, který plnohodnotně hlásá její cíle: stop ekoteroru, nulové dotace kšeftařům s ochranou přírody, rodinným klanům žíjícím z peněz daňových poplatníků realizací pseudoekoprojektů,  jakými je zákaz dámských vložek a jejich náhrada z mořských hub, vydávání běžných moštů za bio, podpora zdarma vývozu koní do Mongolska letecky, výzkumu mořského dna a zimních polárních plání vědci z Brna, rozvoji kosmického bádání vědci z Horní Dolní, "vědeckému" zkoumáním rakoviny lišek u vleků na horách  apod.  Viz všechny moje články zde na PL. 

Jako politik jsem nedokázal dosud krást, zařídit si přidělení dotace vlastní firmě, nedokázal jsem se arogantně povyšovat nad občany, neodpovídat na jejich dotazy, létat si na dovolenou do Mongolska vládním speciálem a při řízení schůze chlastat. Nebo co jiného máte na mysli tím, že jsem jako politik nic nedokázal? Má být trapně mně nebo těm, na jejichž chování  upozorňuji?

Kážete vodu a pijete vodku s dovozci výherních automatů. Není vám líto těch, kteří jim propadli, stát řeší jejich sociální problémy a vy jste se na nich nakapsoval? 

Čtyřicet let sbírám losy. Mám největší sbírku originálních náčrtů a grafických návrhů předních českých výtvarníků, jinak autorů bankovek.  Záliba způsobila i můj zájem o dějiny loterií a jejich právní regulace. Jako advokát jsem se na uvedený obor později specializoval. Prožil jsem tisíce hodin ve světových archivech, měl možnost se seznámit se statistikami, historickou právní úpravou v tuzemsku i zahraničí. Mé knihy "Losy", "Výherní automaty", "Kasina" si můžete vypůjčit ve většině velkých knihoven. Nebo si je můzete prohlédnout  třeba v Las Vegas. Přesto jsem se nikdy nesměl podílet na tvorbě nových loterních přepisů jinde, než v zahraničí...České loterní zákony  totiž nyní píší zásadně občanští aktivisté, absolventi základní školy,  či  uměleckých oborů. 

Jednoho dne jsem nemohl věřit vlastním očím. Na ČT vystupoval  brněnský občanský aktivista, který snad byl v archivech déle  než já, přestože mu bylo  25 let ! Detailně popisoval věci, které jsem nikdy a nikde neviděl, nic o nich nečetl, ani neslyšel.  Důvod byl prostý. Slovo od slova si vše vymyslel, lhal a lhal. Následně jsem zjistil, že patří mezi skupinu osob, která se podílela na dotažení akce zahraničních nelegálních provozovatelů sázkových her, která byla uspořádána v r. 2010 v Praze Letňanech a jejímž smyslem byl nábor nových "klientů" na jejich nelegální internetové stránky.  Do té doby tzv. hazard nikoho netrápil. Stát měl přesně zaevidováno, které české firmy provozují výherní automaty a VLT,  kontroloval každou korunu. Prostředky končily ve veřejných rozpočtech a jen obce samotné si určovaly, na jaké účely je použijí. Sportovci si užívali miliard ze SAZKA, a.s.  Pouze dvě firmy si přihrály odvody z výtěžku  sobě, což profesní svazy odsoudily a spolupracovaly na jejich potrestání.  Advokáti u soudu s běžnými zloději našli cestu jak klienta vysekat tím, že vždy tvrdili, že se muselo krást, protože pachatel není zloděj, ale  je nemocný. Finta léta zabírala a zabírá dál. Soudce se nad postiženým  slitoval, dal nižší trest. Policisté nic nehledali a byli spokojeni, že jim ubylo práce. Prostě se to prohrálo a kde to hledat? Soudce nechtěl vidět kartu pacienta, nechtěl vidět záznamy kamer z místa, kde měl nemocný hrát, které by prokázaly, zda dotyčný lže nebo ne. 

Samozřejmě jsou zde osoby závislé, ale počet nemůže uvádět žádný samozvaný, zneuznaný a o dotace žádající výzkumník z Bohnic, ani na výsledku zainteresovaný "odborník" toužící po 500 milionech ročně na svůj úřad, jinak autor podkladů pro důvodovou zprávu k novým zákonům z dílny aktivistů. Zdrojem naprosto přesných informací mohou být  jen jednotlivé zdravotní pojišťovny, kterých jsem se dotázal, kolik vyplatily na léčbu diagnozy F 63.0 ročně. A výsledek? Marginální sumy. Žádné miliardy,  o kterých hovoří aktivisté a náměstek ministra financí. Nehrály ani medializované desetitisíce až statisíce závislých...A 600 sebevražd ročně? To vyvrátil statistický úřad tabulkou. 

Přesto se legální provozování sázkových her českými firmami musí zakázat!  Je bezezbytku nutné splnit zadání zahraničních nelegálů, kteří touží po českých hráčích, kteří prozatím hrají v českých hernách, kde se kontroluje věk hráčů, které dávají pracovní přiležitosti a z jejich činnosti jsou placeny zákonem předepsané částky ve prospěch veřejných rozpočtů. 

Napakoval jste se.  

Peníze jsem   získal legálně od firem, které zde vyráběly, distribuovaly a provozovaly, opakuji LEGÁLNĚ,  sázkovou techniku. Při té příležitosti odvedly za 25 let stamiliardy do veřejných rozpočtů, daly pracovní příležitost 60.000 osob stejně, jako to dělají zbrojařské firmy, firmy vyrábějící víno, pivo a jiný alkohol, jako společnosti vyrábějící a prodávající cigarety.  

Jak jsem se asi napakoval dokazuje výše mého právě očekávatelného důchodu: 10.123 korun měsíčně. Vypočítává se to z mých dříve dosažených příjmů. 

 Za Vaši otázku děkuje a na další se těší 

Ivo Kasal, předseda politické strany ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU !

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama