Mgr. Alexander Bellu, MBA

  • ODS
  • Praha 3
  • starosta městské části
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,23. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28.06.2017 10:12:00

Vykliďte Kliniku. Policie musí konat, nikoli jen přihlížet

Vykliďte Kliniku. Policie musí konat, nikoli jen přihlížet

Místostarosta Prahy 3 Alexander Bellu požádal oficiálním dopisem Policii ČR, aby zasáhla v případu nelegálního osídlení budovy tzv. Kliniky na Žižkově.

Praha 3 apeluje v dopise na strážce zákona, aby upřednostnili bezpečnost obyvatel. O vystěhování budovy rozhodl soud již v začátkem ledna letošního roku. Právo k hospodaření vlastní Správa dopravní a železniční cesty (SŽDC).

„V bezprostřední blízkosti se nachází Základní škola Jeseniova. Je naprosto nepřijatelné, aby žáci a jejich rodiče nacházeli v okolí budovy injekční stříkačky. 

Bez zásahu policie není možné, aby se budovy ujala SŽDC. Pro naši městskou část je prioritou především bezpečnost občanů, kterou ovšem v této chvíli nelze dostatečně zajistit. Jsem přesvědčen, že policie musí konat, nikoli jen přihlížet,“ říká místostarosta Prahy 3 Alexander Bellu.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama