Bc. Martin Půta

  • SLK
  • Liberecký kraj
  • hejtman
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,14. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.08.2020 22:21:00

Dorazili i ti, kteří tehdy pomáhali, pak zase odjeli a deset let jsme se neviděl

Dorazili i ti, kteří tehdy pomáhali, pak zase odjeli a deset let jsme se neviděl

Vzpomínková akce k deseti letům od ničivých srpnových povodní v roce 2010, spojená s poděkováním a oceněním těch, kteří pomáhali v nouzi, leckdy i s nasazením vlastních životů, se za účasti hejtmana Martina Půty konala v Bílém Kostele nad Nisou.

 „Dorazili i ti, kteří tehdy pomáhali, pak zase odjeli a deset let jsme se neviděli. Bylo milé se s nimi znovu potkat. Rád jsem viděl tehdejšího pana hejtmana Stanislava Eichlera i lidi, kteří v době povodní v roce 2010 byli ve vedení záchranářských složek, například generála Romana Hlinovského,“ řekl hejtman Martin Půta.

Kromě samotného ocenění se uskutečnil pietní akt spojený s vystoupením emeritního sólisty Národního divadla Luďka Vele. Účastníkům vzpomínkové akce zahrály také skupiny Vltavín, Anabáze, Archa a Yo Yo Band, program završila diskotéka.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama