Bc. Martin Půta

  • SLK
  • Liberecký kraj
  • hejtman
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,68. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.11.2020 19:04:00

Hodně lidí se bojí o svou práci a svoje podnikání

Hodně lidí se bojí o svou práci a svoje podnikání

Komentář na facebookovém profilu k současné situaci.

Byl jsem si před obědem vyčistit hlavu a doběhnul jsem až na konec naší země, alespoň v tomhle směru.

Člověku má při běhu - zvlášť při tom pomalém čas přemýšlet o všem možném i nemožném. Tohle místo a lidi, kteří v jeho okolí žijí, už toho zažili dost. Dobrý a špatný časy a taky zlou dobu, kdy si nikdo nemohl být jistý vůbec ničím, ani vlastním životem.

Dnes je toho na nás na všechny taky více než dost. Hodně lidí se bojí o svou práci a svoje podnikání, další se bojí o sebe, svoje zdraví a životy svých blízkých. Dochází nám dobrá nálada a trpělivost. Není divu. Nikdo neví co bude dál.

A tak nezbývá než si občas vyčistit hlavu a věřit, že příští rok bude lepší, než ten končící. Ať už bude jakýkoliv, budeme si s ním muset poradit stejně jako s tím letošním.

Pěknou neděli.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama