Bc. Martin Půta

  • SLK
  • Liberecký kraj
  • hejtman
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,41. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.12.2017 17:15:00

Strom splněných přání potěší děti už počtvrté

Strom splněných přání potěší děti už počtvrté

Liberecký kraj splní vánoční přání více než devadesáti dětem, jejichž rodiny si to z různých důvodů nemohou dovolit. Čtvrtým rokem připravuje akci „Strom splněných přání“.

 Pro dárky si děti na krajský úřad přijedou v pondělí 18. prosince. Připraven bude doprovodný program a různá vánoční vystoupení. V multimediálním sále se začne v 15:00 hodin.

V letošním roce byly do vánoční akce zapojeny nejen děti z Dětského centra v Liberci, ale také děti a jejich rodiče, kteří se nacházejí v těžké životní tísni a teď pobývají v azylových domech v Libereckém kraji. Dětem jejich přání tradičně vyplní zaměstnanci krajského úřadu, krajští radní a zastupitelé a členové Ekonomické rady Libereckého kraje. O moderaci předvánočního setkání se postará čtrnáctiletý Matěj Marek, moderátor Dětské televize Liberec. Dopravu na krajský úřad a zpět zdarma zajistí společnost ČSAD Česká Lípa a ČSAD Liberec.

„Děti nám prostřednictvím ředitelů domovů napsaly, co by si přály najít pod vánočním stromečkem. My jsme si jejich přání mezi sebe s kolegy rozdělili a pokusíme se je vyplnit. Akci pořádáme na kraji už počtvrté a každý rok si ji nesmírně užijeme, protože opravdu všichni se naladí na tu pravou vánoční atmosféru,“ říká hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout