Bc. Robert Stržínek

  • ANO 2011
  • Valašské Meziříčí
  • starosta
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,7. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

14.09.2019 16:50:00

Charita Valašské Meziříčí u zákazníků Tesco bodovala

Charita Valašské Meziříčí u zákazníků Tesco bodovala

Zákazníci prodejen společnosti Tesco ve Valašském Meziříčí a Zubří se opět zapojili do programu Vy rozhodujete, my pomáháme.

Ten prostřednictvím Nadačního fondu Tesco podporuje lokální neziskové a příspěvkové organizace. Šek pro vítěze na 30 tisíc korun tentokrát převzala Charita Valašské Meziříčí.

Zákazníci mohou vždy vybírat ze tří projektů, jež podporují společenský život v jejich okolí. O hlasy se tak ucházely Charita Valašské Meziříčí, Rodinné a mateřské centrum Slavičín a Naděje, pobočka Vsetín. I když zvítězit a odnést si částku 30 tisíc Kč mohl jenom jeden, zkrátka nepřišly ani zbylé dva projekty. Na druhého v pořadí čekala částka 16 tisíc a třetí získal 10 tisíc Kč.

Nejvíce hlasů nakonec získala Charita Valašské Meziříčí pro nákup zdravotnických pomůcek nezbytných k realizaci služby Domácí zdravotní a paliativní péče. Druhou příčku obsadila Naděje, pobočka Vsetín a třetí Rodinné a mateřské centrum Slavičín. „Těší nás, že soukromé společnosti takto aktivně podporují organizace působící v sociální oblasti. Obětavá a náročná práce jejich zaměstnanců si to určitě zaslouží. Jsem také rád, že tentokrát uspěla právě Charita Valašské Meziříčí, která sídlí v našem městě a pomáhá lidem v celém regionu,“ uvedl Robert Stržínek, starosta Valašského Meziříčí.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama